Mieszkania na wynajem Wrocław, apartamenty na wynajem Wrocław, mieszkania Wrocław Stare Miasto wynajem, mieszkania Wrocław Śródmieście wynajem, mieszkania Wrocław Krzyki wynajem, mieszkania Wrocław Fabryczna wynajem, mieszkania Wrocław Psie Pole wynajem - wynajemmieszkanwroclaw.com.pl

Mieszkanie we Wrocławiu. Składa się z hallu , komfortowego salonu połączonego z kuchnią , sypialni , łazienki i garderoby.

 Z salonu jest wyjście na przestronny taras widokowy . Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony do zamieszkania od zaraz . Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni , jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik , zmywarka , telewizor LCD , pralka . Dużym atutem jest również miejsce postojowe w garażu pod budynkiem i komórka lokatorska , wliczone w kwotę najmu .

Apartamentowiec swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich , usytuowany z cenionej dzielnicy Krzyki .
Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne .
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych .


Powierzchnia całkowita: 67,10 m2
Rok budowy: 2013
Cena: 4.400 PLN

Agent: Katarzyna Pawłowska
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 01
Tel. kom.: 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

WM041-14671

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

 

Kontakt: WGN, 50-079 Wrocław, Polska, ul. Ruska 22 lok.1, e-mail - kasia.pawlowska@wgn.pl, tel. (+48 71) 337 84 01