Mieszkania na wynajem Wrocław, apartamenty na wynajem Wrocław, mieszkania Wrocław Stare Miasto wynajem, mieszkania Wrocław Śródmieście wynajem, mieszkania Wrocław Krzyki wynajem, mieszkania Wrocław Fabryczna wynajem, mieszkania Wrocław Psie Pole wynajem - wynajemmieszkanwroclaw.com.pl

WM014-15274Do wynajęcia mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu.

Na wynajem wygodne i komfortowe mieszkanie typu studio. Lokal mieści się na trzecim piętrze kamienicy z 1900 roku. Przestrzeń mieszkania jest otwarta, lokal obejmuje salon z aneksem, wydzieloną sypialnię, łazienkę oraz przedpokój. Wejście do mieszkania oddzielone od klatki schodowej wspólnym przedsionkiem.

Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Wnętrze po remoncie, stonowany dobór kolorów nadaje wnętrzu atmosfery wyciszenia i spokoju. Duża powierzchnia okien sprzyja odpowiedniemu nasłonecznieniu. Wnętrze z wyraźnie wydzielonymi strefami pełniącymi różne funkcje: sypialna, jadalna, miejsce do pracy.

Mieszkanie o nowoczesnej stylistyce urządzone estetycznie i z wyczuciem- meble, sprzęty i elementy dekoracyjne nie ingerują w przestrzeń lokalu- stanowią zintegrowaną funkcjonalną całość. Mieszkanie w zadbanej kamienicy. Doskonała lokalizacja nieruchomości- w pobliżu Wrocławski Park Wodny, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Medyczna, Park Andersa, Park Skowroni.
Polecam i zapraszam na prezentację. Czynsz najmu wynosi 1400 zł opłaty( czynsz 250 złliczniki gazu i prądu).

Powierzchnia całkowita: 47,40 m2
Cena/mc: 1.400 PLN

licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 17
Tel. kom.: 695 094 469
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Nr oferty: WM014-15274

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontakt: WGN, 50-079 Wrocław, Polska, ul. Ruska 22 lok.1, e-mail - kasia.pawlowska@wgn.pl, tel. (+48 71) 337 84 01